Menu
RSS
Zdzisław Miękus wygrał w WSA

Zdzisław Miękus wygrał w WSA

  • Mateusz

Zdzisław Miękus wygrał w WSA

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi unieważnił dziś zarządzenie Burmistrza Opoczna Rafała Kądzieli o odwołaniu Zdzisława Miękusa z funkcji dyrektora Miejskiego Domu Kultury.

Na dzisiejszym posiedzeniu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego unieważnione zostało zarządzenie Burmistrza Opoczna Rafała Kądzieli o odwołaniu Zdzisława Miękusa z funkcji dyrektora Miejskiego Domu Kultury. Sąd uzasadniając wyrok wskazał brak należycie przeprowadzonych konsultacji ze stowarzyszeniami działającymi przy MDK oraz brak wskazania przepisów, których złamanie zarzucono Zdzisławowi Miękusowi w odwołaniu.

Ponadto Wojewódzki Sąd Administracyjny zasądził na rzecz Zdzisława Miękusa zwrot kosztów procesowych. Wyrok nie jest prawomocny.

Zdzisław Miękus został odwołany ze stanowiska dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Opocznie 16 marca 2017 roku. Powodem odwołania miało być naruszenie przepisów prawa w związku z zajmowanym stanowiskiem.

To już druga sprawa przegrana przez Burmistrza Opoczna. Całkiem niedawno uprawomocnił się wyrok unieważniający zarządzenie dotyczące odwołania ze stanowiska poprzedniczki Zdzisława Miękusa, Moniki Matusiewicz. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi unieważnił zarządzenie, zaś Naczelny Sąd Administracyjny odrzucił odwołanie Gminy. Ponadto Monika Matusiewicz wygrała w drugiej instancji Sądu Pracy.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Odśwież komentarze 

+5 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAKuba 2017-12-07 17:24
w starostwie to już totalna katastrofa, patrzą na Ciebie w stylu " czego tu"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+8 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSADo poŚliwki 2017-12-06 23:41
Kto to jest w MDK Tomasz W.? Kolejny opoczyński Misiewicz? Czy to że jest synem najbliższego i w tej chwili chyba jedynego "przyjaciela" naszej miłomściwości upoważnia żeby zachowywał się jak gbur i ostatni wieśniak? Ale czego spodziewać się jeśli kulture w eop robią harcerzyki lub licealiści bez perspektyw i pomysłu..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+14 # czubek górykmn 2017-12-01 15:21
lodowej. a co się wyrabia w starostwie?! po wszystkich gminach?! tam to dopiero rozpasanie po instytucjach zależnych. 4 dyrektorów w ekonomiku, zmiany w ośrodku pomocy....wszęd zie, czy to miasto, gminy, czy powiat są numery i: obsadzanie stanowisk lizusami i swoimi, chociażby nie potrafili dobrze pisać, czytać i mówić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+21 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAJulia 2017-11-29 11:47
Więcej zrobil niż Ci się wydaje. Pamiętaj że krowa która głośno ryczy daje mało mleka. Patrz przykład drogi na Gbyorzałkowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-16 # paranojaKot Spaślak 2017-11-28 22:07
a dla mnie to kpina, Cały ten hajs idzie na bzdury, sprawy sądowe, odszkodowania ludzie siedzą na czterech literach i zyskują po takich rozprawach, cały czas ta sama ekipa a ludzie głodują, nie mają pracy, ile jest takich spraw. Spadochroniarz z SLD ze stołka na stołek nigdzie sic istotnego nie zrobił, teraz wielce wygrany, Amigo w sandałach, zajmijcie się konkretami, Opoczno walczy o stacje pomiarów.

GŁOSUJEMY WSZYSCY NA OPOCZNO!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
0 # RE: paranojaopocznianin 2017-11-28 23:35
Komentarz niezgodny z regulaminem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+34 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAbyły opocznianin 2017-11-27 17:04
Władza śmieje się zwykłym mieszkańcom prosto w twarz. Zycie w tym mieście to jak komedie Barei albo wiadomści TVP pełno kłamstw absurdów itd. Od Telusa można dowiedzieć się że w Opocznie nie ma bezrobocia. W Urzędzie ogłosili konkurs na rzecznika prasowego. Jakby takiej metropolii był potrzebny rzecznik no ale pan harcerz gdzies musi przez rok pracować. Kto poważny zaczyna remont ulicy Granicznej przed 1 listopada Oczywiście do dziś jej nie skończył. O Biernackiego to nie będę wspominał. Wczoraj Burmistrz pochwalił się że wyremontował 1km Działkowej ŁaŁ 1 km na 3lata urzędowania. Niebywałym sukcesem w oczach władz jest remont siłowni. Chwalą się wszyscy Kądziela, Telus, Śliwka Kopera. Z poczekalni na przystanku PKP śmieje się całe województwo. Pani Chomicz Pan Baranowski za nasze podatki urządzają sobie sejmowe wycieczki
Gdzie są obiecane zakłady pracy inwestorzy cyfrowe kino?
Opoczno jest głownie znane z kronik policyjnych
Smutne jest to że mieszkańcy dają rządzącym przyzwolenie na takie rzeczy. Opoczno to miasto dzieciaków typu szlachta nie pracuje, osób którzy za 1500zł zasuwają na 3 zmiany na płytkach i emerytów.
Smutne ale niestety prawdziwe. Najgorsze jest to że szans na poprawe brak. Bo rok przed wyborami nie ma kandydata na dobrego burmistrza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+35 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAJulia 2017-11-26 20:21
A chcialabym aby po dyrekto Sliwka napisal ci przez ten prawie rok zrobil w MDK. Czym moze się pochwalić? Jakie wlasne pomysły zrealizował. Przypuszczam że nie odpowie bo podobnie jak z remontami w mieście wszystko to jeszcze pomysly i projekty poprzedników. Jedyne czym a. Sliwka mize się popisac to przyciasna marynarka i buraczkowe spodnie, ktire tak padują na ificjalbe uroczystości z udzuałem np. Nauczycieli jak świni trampki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+19 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAŚliwa 2017-11-28 22:10
uuuuuu ale Ci pojechali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+36 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAiza 2017-11-21 12:19
ohooo. chyba podyreketor poczuł się obrażony komentarzem na temat jego wypowiedzi o ubiegłorocznym balecie bo komentarz został usunięty. Prawda kłuje w oczy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+58 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAnajgorzej 2017-11-20 18:55
Najgorzej jest gdy plejada niedouczonych aktorów naturszczyków , harcerzyków w czerwonych spodenkach,wiej skich grajków itd,itd. chce odgrywać w mieście rolę ludzi wykształconych i autorytetów na eksponowanych synekurach i dodatkowo WIERZY,wierzy w powierzone im role i własną wielkość bedąc tak naprawdę maluczkimi marionetkami w rękach politycznych cwaniaków, którzy i tak wystawią ich do wiatru.
Nie głosujcie więcej na narcyzów w zapatrzonych w siebie którzy nijak nie potrafią ocenić wartościowych ludzi wokół siebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-16 # A na kogo?eops 2017-11-24 09:57
Inni nie startują. Mamy nie chodzić na wybory? ha ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+51 # Z .MIEKUSTUTEJSZY 2017-11-19 08:54
DO ewy ... czy piszac komentarz na temat MDK i powrotu pani M,M, nie miala pani goraczki ,burmistrz powinien za swoje fanaberie podac sie do dymisji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-56 # Co wygral?Parostatek 2017-11-18 14:17
No właśnie,co ZM wygral? Wszystko przegral w EOPie,wypad byl ze starostwa,teraz z urzedu czyli mdku. Poczytajcie sobie prawo,ani Monia ani Zdzich nigdzie nie wrócą,pare groszy o tyle z t tego zamieszania. Bravo Rafal,do odważnych świat nalezy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+46 # DobreJa 2017-11-20 00:34
Oj koniecznie musisz poczytac to prawo. Koniecznie! Braki masz takie jak Drygent i jego swita. A jesli chodzi o przegranych to Twoj Rafal wiedzie prym. Jeszcze rok i eop da mu wypowiedzenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+43 # co ty czytasz i co z tego rozumiesznie wiem 2017-11-19 19:25
Nie wiem co Ty czytasz i co z tego rozumiesz,ale do tuzów intelektu to bym Cię nie zaliczył.Lepszy Zdzicha życiorys niż tych podlizywaczy co to ksiązek nie czytają a władza robi ich dyrektorami biblioteki.,bo ma taki kaprys aby dać fuchę marnemu lizusowi.A u Rafała nie ma żadnej odwagi.On tylko udaje że rządzi , bo rządzą za niego inni .
Bierze kasę i na tym koniec jego wysiłku.
A swoją drogą to śmieszne, że do tej pory policja nie zakończyła śledztwa/dochod zenia w sprawie bombki przed mdk.? -niedługo minie rok od wypadku.
No i ruszy wkrótce proces o odszkodowanie za bezmyślne podnoszenie rąk przez radnych na wniosek burmistrza o uchwalenie planu miejscowego przez co kobieta straciła 250 tys.a myślę, że odszkodowanie będzie w podwójnej wysokości .Tak więc ani o odwadze waćpan nie mów , ani o rozwadze miłościwie nam panującego burmistrza eop.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+45 # RE: Co wygral?Edek 2017-11-18 20:22
Nie myl odwagi z desperacją a mądrości z głupotą. Burmistrz gdyby był mądry to wykorzystałby do końca potencjał jaki miał Miękus. Przecież to dzięki niemu wreszcie dom kultury zaczął tętnić życiem.i to był sukces Kądzieli bo to on powołał tam Miękusa. Ale Rafal i jego księciunio w czerwonych dpodenkach byli zazdrośni o to że komuś się coś udaje więc skasowali Zdzicha a przy okazji zapał i wiare ludzi że burmistrz jest ponad koteriami. A teraz płacze na placze pod zamkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-29 # rewolucja buraczananaiwniacy 2017-11-18 12:42
Na burmistrza każdy się nada. Tera niech będzie un bo wygrał w sundzie. Albo niech będzie nas chłopak, bo beł dobrym wujtym we nasy wsi. Łój jaki łun ładny i na procesyhi beł i księdza pod renke tzymał. Łolaboga...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-27 # Inne zdanieEwa 2017-11-18 04:54
Przy powołaniu osoby na Dyrektora powinna nastąpić wcześniej ocena osoby wielopłaszczyzn owa, a Dyrektor powinien lojalnie współpracować z szefem, swoim szefem. Jeżeli tak nie było to który szef będzie takiego Dyrektora zatrudniał? Zostaje także do oceny standard i poziom MDK jaki zaistniał czyli wprowadzony reżim PRL. Pierszenstwo powrotu będzie miała Pani Monika i dobrze by się stało i tego jej życzę, a Burmistrz powinien zatrudnić lepsza kadrę prawnicza i sam zacząć się uczyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-16 # RE: Inne zdanieIza 2017-11-18 21:12
O co kaman z tym rezimem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+68 # BRAWOOOOOpocznianin 2017-11-16 22:03
Gratulacje Panie Zdzisiu :-)
Jeszcze będzie tak, że Kądziela za rok jak przegra wybory będzie prosił Pana Miękusa o pracę w MDK :-)


Gratulacje dla A. Kacprzaka, i dla Zdziśka!

Nadchodzi koniec Kądzieli i koniec PIS :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+83 # Jeszcze trocheEwa 2017-11-16 12:24
Brawo Rafal! Tak dobrego burmistrza jeszcze eop nie mialo! Co decyzja to klapa! Nie jest Ci wstyd? Ale spokojnie spokojnie. Jeszcze rok i cale miasto Ciebie odwola, razem z cala ta Twoja genialna ekipa!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+54 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAPytanie 2017-11-16 10:23
To ilu dyrektorów ma teraz MDK? :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-33 # Redakcja "Obiektywna""Obserwator 2017-11-16 09:59
Szanowna Redakcjo
W imieniu czytelników Waszego portalu proszę o szczerą odpowiedź jak to się dzieje i na czyje polecenie informacja o wygranej Zdzisława Miękusa ze zdjęciem powoda w WSA o godz. 8.00 jest informacją nr 1 , o godz. 9.00 news spada do działu Kultura, z tym że zdjęcie jeszcze jest, o godz. 9.50 już bez zdjęcia tylko jednozdaniowa informacja na stronie głównej. Inaczej niż naciskiem "lepszej zmiany" nazwać tego nie można.
A byliście Państwo w miarę rzetelnym i obiektywnym informatorem i recenzentem życia społeczno-gospo darczego naszego miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+36 # RE: Redakcja "Obiektywna""Redakcja 2017-11-16 10:10
Z całym szacunkiem, ale proszę nie snuć żadnych teorii spiskowych.

Taka jest kolej rzeczy, że dodawane informacje spychają wcześniejsze z głównej. Dotyczy to wszystkich informacji i nie ma żadnych wyjątków.

Informacja nigdzie nie spadła. Była w dziale kulturalnym od samego początku, tam jest i tam pozostanie.

Przypominam, że Opoczno.Info - Niezależny Portal Miejski jest zarejestrowanym tytułem prasowym i jakiekolwiek próby ingerencji w treści publikowane na portalu podpadają pod art. 43 i 44 Prawa Prasowego i są ścigane z urzędu.
Zatem jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek próby nacisku, sprawa z miejsca zgłoszona zostaje do prokuratury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+66 # RE: Zdzisław Miękus wygrał w WSAWaldi 2017-11-16 09:55
Do Rafala. Cytujac za klasykiem: miałeś chamie zloty róg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+78 # ZDZISLAW MIEKUSTUTEJSZY 2017-11-15 21:52
Czy za wszystkie odszkodowania zaplaci B U R M I S T R Z
ze swojej kieszeni ,czy z kieszeni podatnikow ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+70 # RE: ZDZISLAW MIEKUSIcek 2017-11-16 06:13
Jakby mial płacić ze swojej to może zacząłby wteszcie myśleć. Samodzielnie.A tak ktoś z tylnego rzędu nim kieruje a on udaje że to są jego decyzje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+64 # RE: ZDZISLAW MIEKUSalbin 2017-11-16 01:10
nie rozumiem dlaczego burmistrz miałby płacić ze swoich. przecież wiadomo, że od dawna nie on podejmuje decyzje personalne w mieście. rachunek wysłałbym do ostrowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+68 # uśmiałem się :)jontek 2017-11-15 23:26
Burmistrz? Ze swojej kieszeni? Ja bym optował za tym, żeby zapłacili wszyscy naiwni co na niego głosowali. Jak ostrzegałem, że "zamieni stryjek siekierkę na kijek" to było wielkie halo, że niby za Wieruszewskim byłem. A ja oby kandydatów uważałem za ludzi, których należało odstawić na boczny tor. Tylko, że stary burmistrz chociaż umiał się wypowiedzieć logicznie, bez klepania głupot. A obecny to za grosz nie ma samokrytyki i nadaje się na gwiazdę sitcomu w TVNie albo Polsacie. Więc teraz płacimy niestety wszyscy za jego "dokonania". Wpierw Matusiewicz wygrała a teraz Miękus. A to dopiero sprawa administracyjna . Ciekawe jak się zacznie cywilna i ile kasy dostanie za mądrość Miłościwie nam Panującego Rafała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-53 # obrona nie wiadomo czegoeops 2017-11-16 08:28
Piszesz że ostrzegałeś. Tylko przed czym i przed kim? Czego broniłeś? Starej ekipy, która była nieproduktywna i zakolesiowana, że aż trudno to sobie wyobrazić. Wszystko wiesz najlepiej, sadzisz się na forach, to wskaż kto byłby lepszym kandydatem. Takim który ma wizję miasta i gminy, ma pomysły, odpowiednie zaplecze personalne itd ...no i wiedzę konieczną do sprawowania takiej funkcji. Ja uważam że obecny Burmistrz robi dużo dla Opoczna, ma pewne wpadki ale był konieczny dla odmulenia starego układu. I kto wie czy znajdzie się lepszy kandydat na kolejna kadencję?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+61 # taaajontek 2017-11-16 10:44
A ja uważam, że dużo to on robi dla swoich znajomych. Poprzednia ekipa była ekipą kolesi, a ci to kim są? Co do kandydatów to smutne w Opocznie jest, ze faktycznie nie ma na kogo głosować. Wszyscy kandydaci mają jakiś kolegów, którym potem będą się odwdzięczać stanowiskami. Rafał to tragedia, a jego wypowiedzi gdyby usłyszał prof. Miodek lub prof. Bralczyk to by się za głowę złapali. Jak na razie dla Opoczna zrobił tyle, że realizuje plany remontowe w większości zaplanowane jeszcze za Wieruszewskiego , zrobił festiwal łoberka który kosztuje krocie i na który mało kto chodzi. Jakieś potańcówki po wsiach i cały czas odwoływanie i powoływanie na stanowiska, a potem mamy kwiatki sądowe za które trzeba płacić z kasy miasta. A krytykuję to naiwność. Ps. odmulenie jednego układu, żeby zamulić innym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-48 # planyeops 2017-11-16 11:47
Plany same w sobie mnie nie przekonują. Liczy się ich realizacja, a ona wiąże się z możliwościami budżetowymi. Chodzi o to aby nie mamić mrzonkami i fantazjami tylko wprowadzać pewne założenia w życie. Tamci planowali, a Ci robią. W tym miejscu nie można się spierać o zasługi, bo to oczywiste.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+70 # No takEwa 2017-11-16 12:19
Serio zmiana nowej kostki na nowsza i latarnia obok latarni to ta dobra modernizacja? Ile jest w miescie ulic, chodnikow i nie oswietlonych miejsc ktore latami prosza sie o remont? A do tego non stop decyzje ktore potem kosztuja cale miasto krocie! Zobaczymy jak Matusiewicz i Miekus zloza wnioski o odszkodowania! Jeszcze sie okaze ze kasy braknie na dokonczenie biernackiego. Brawo Panie Rafale!! Drygentem byl Pan srednim, a Burmistrzem jestes jeszcze gorszym!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-45 # własne zdanieeops 2017-11-16 12:39
Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja uważam że robi więcej od poprzedników. Nawet mi się podoba to co jest robione w mieście. Wam się nie podoba i macie do tego prawo. Tylko ja spokojnie wyrażam opinię a wy się emocjonujecie tak jakby was ktoś od koryt odgonił. Przepraszam ale tak to wygląda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+55 # RE: własne zdanieSceptyk 2017-11-16 14:48
A merytorycznie? Co takiego zrobił? Co zrobił więcej niż poprzednicy? Możesz podać konkretne przykłady?

Bo ja nie widzę żadnych konkretnych działań poza ciągłymi zmianami personalnymi i wypełnianiem obowiązków gminy ujętych w ustawie.

Wszystkie remonty ulic po pierwsze wynikają z zadań statutowych gminy, po drugie oparte są o plany przygotowane przez poprzednie ekipy.

Rzeczy zbędnych typu fontanna i wybetonowanie placów przed zamkiem i urzędem nie skomentuję, podobnie jak wycinki drzew w ww wyżej miejscach jak i przy ul. Biernackiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
-38 # Ja tak myślęeops 2017-11-17 08:46
Nie muszę niczego uzasadniać. Tak myślę i to moja sprawa. Wszyscy jesteście merytoryczni w tych urzędach że aż głowa boli. Tamtych ludzie mieli dość i im podziękowali i w tym przypadku tez mogą tak zrobić. Po co się tak napinać. Nie mam wiedzy papierowej jak wy starzy wyjadacze urzędowi - broniący starego układu ale jedno musicie przyznać. Opoczno zaczyna wyglądać jak miasto! I tego Kądzieli nikt nie zabierze. Co zrobi dla miasta to jego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+18 # RE: własne zdanieKuba 2017-11-16 18:39
w punkt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie
+47 # przyganiał kokciołjontek 2017-11-16 14:02
Za to woja obrona Częstochowy wygląda jakby Cię dopiero do koryta dopuścili. Przepraszam, ale tak to widzę :P Ps. Wieruszewski był słaby i zasiedziały, ale Rafał to artysta-fantast a popadający w samouwielbienie . Ostatnio pod wpływem edzia zacząłem oglądać wywiady z nim i za głowę się można złapać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj | Zgłoś nadużycie