Menu
RSS
Gala plebiscytu Człowiek Roku 2016 w Piotrkowie Trybunalskim

Gala plebiscytu Człowiek Roku 2016 w Piotrkowie Trybunalskim

  • Muzeum Regionalne w Opocznie

Adam Grabowski dyrektor Muzeum Regionalnego w Opocznie wziął udział w uroczystej gali plebiscytu Dziennika Łódzkiego na Człowieka Roku 2016. Gala odbyła się w czwartek 30 marca 2017 r. w Piotrkowie Trybunalskim, w siedzibie firmy Haering Polska, która był głównym partnerem i współorganizatorem gali.

Gala plebiscytu Człowiek Roku 2016 w Piotrkowie Trybunalskimfot.: piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl

Wśród nagrodzonych z powiatu opoczyńskiego na pierwszym miejscu znalazł się Dominik Niemirski - prezes Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”. Na drugim miejscu uplasował się Józef Pacan - zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie. Trzecie miejsce przypadło z kolei Włodzimierzowi Szafińskiemu - prezesowi Oddziału PTTK w Żarnowie.

Nasz region na piotrkowskiej gali reprezentował również Jerzy Misiurski dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie, który uplasował się na czwartym miejscu.

Atrakcją wydarzenia była możliwość zwiedzenia nowoczesnego zakładu produkcyjnego firmy Haering Polska w Piotrkowie Trybunalskim.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: