Menu
RSS
Złoty mikrofon w Opocznie

Złoty mikrofon w Opocznie

  • Miejski Dom Kultury w Opocznie

Złoty mikrofon w Opocznie

Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietyńskiego w Opocznie serdecznie zaprasza do udziału w I Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty mikrofon” pod patronem Burmistrza Opoczna, wszystkich tych, których pasją jest śpiew, muzyka oraz występy sceniczne.

Konkurs odbędzie się w budynku Miejskiego Domu Kultury 7 kwietnia 2017 r. o godzinie 10.00. Warunkiem udziału w Konkursie jest nadesłanie Karty Zgłoszenia na adres Organizatora lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 marca 2017 r.

Wszystkie szczegóły dotyczące prezentacji konkursowych odnajdziecie Państwo w załączonym przez nas Regulaminie oraz na stronie www.mdkopoczno.pl.

Złoty mikrofon w Opocznie

Załączniki:

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

 

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Reklama

Przeczytaj również: