Pobili i przewozili w bagażniku 22 latka. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Opoczyńscy kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pozbawienie wolności i pobicie 22 letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego.

Decyzją sądu dwóch sprawców zostało tymczasowo aresztowanych, wobec pozostałych zastosowano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo jeden z zatrzymanych odpowie z posiadanie prawie 14 gramów amfetaminy.

Chwile grozy przeżył 22 letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, który został pobity i przewożony w bagażniku samochodu osobowego audi A6. Te dramatyczne sceny rozegrały się 12 kwietnia 2019 roku w jednej z miejscowości w gminie Opoczno. Z dotychczasowych ustaleń w sprawie wynika, że 24 letni kuzyn ofiary, feralnego dnia, wieczorem zaprosił go na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Niczego nieświadomy 22 latek zgodził się. Niestety w kompleksie leśnym czekali na nich już trzej agresywni mężczyźni. Pokrzywdzony został siłą wyciągnięty z samochodu dotkliwie pobity. Następnie sprawcy przenieśli 22 latka do bagażnika, zamknęli i kilkanaście minut przewozili po pobliskich miejscowościach. Następnie 22 latek został jeszcze raz pobity i zostawiony w lesie.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że podłożem tej sytuacji były nieporozumienia pomiędzy mężczyznami dotyczące ich wspólnych nielegalnych interesów.

Policjanci szybko ustalili personalia sprawców. Do sprawy zostały zatrzymane 4 osoby w wieku 21 , 24, 26 i 32 lat. Podczas przeszukań mieszkań podejrzanych, w domu 26 latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli 14 gramów amfetaminy.

Decyzją opoczyńskiego sądu dwóch mężczyzn w wieku 21 i 26 lat zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast wobec dwóch pozostałych został zastosowany dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwa mężczyznom grozi kara, nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Nadchodzące wydarzenia

Furia, Truchło Strzygi, Cancerfaust

Czwartek, 19 wrzesień 2019 o godzinie 19:00 - 23:00

Koncert zespołu Dezerter

Piątek, 4 październik 2019 o godzinie 19:00 - 22:00

Stand Up Night Opoczno

Sobota, 5 październik 2019 o godzinie 19:00

Rock Against Smog

Sobota, 12 październik 2019 o godzinie 19:00

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dalsze informacje OK Nie zgadzam się