Menu
RSS
Pobili i przewozili w bagażniku 22 latka. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie

Pobili i przewozili w bagażniku 22 latka. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Pobili i przewozili w bagażniku 22 latka. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie

Opoczyńscy kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pozbawienie wolności i pobicie 22 letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego.

Decyzją sądu dwóch sprawców zostało tymczasowo aresztowanych, wobec pozostałych zastosowano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo jeden z zatrzymanych odpowie z posiadanie prawie 14 gramów amfetaminy.

Chwile grozy przeżył 22 letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, który został pobity i przewożony w bagażniku samochodu osobowego audi A6. Te dramatyczne sceny rozegrały się 12 kwietnia 2019 roku w jednej z miejscowości w gminie Opoczno. Z dotychczasowych ustaleń w sprawie wynika, że 24 letni kuzyn ofiary, feralnego dnia, wieczorem zaprosił go na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Niczego nieświadomy 22 latek zgodził się. Niestety w kompleksie leśnym czekali na nich już trzej agresywni mężczyźni. Pokrzywdzony został siłą wyciągnięty z samochodu dotkliwie pobity. Następnie sprawcy przenieśli 22 latka do bagażnika, zamknęli i kilkanaście minut przewozili po pobliskich miejscowościach. Następnie 22 latek został jeszcze raz pobity i zostawiony w lesie.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że podłożem tej sytuacji były nieporozumienia pomiędzy mężczyznami dotyczące ich wspólnych nielegalnych interesów.

Policjanci szybko ustalili personalia sprawców. Do sprawy zostały zatrzymane 4 osoby w wieku 21 , 24, 26 i 32 lat. Podczas przeszukań mieszkań podejrzanych, w domu 26 latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli 14 gramów amfetaminy.

Decyzją opoczyńskiego sądu dwóch mężczyzn w wieku 21 i 26 lat zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast wobec dwóch pozostałych został zastosowany dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwa mężczyznom grozi kara, nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: