Menu
RSS
Odpowiedzą za posiadanie i handel amfetaminą

Odpowiedzą za posiadanie i handel amfetaminą

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Odpowiedzą za posiadanie i handel amfetaminą

Kryminalni z Opoczna zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Dwóch z nich odpowie także za handel środkami odurzającymi. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu opoczyńskiego w wieku od 25 do 34 lat. Wobec całej trójki zastosowano dozór policyjny.

Kryminalni na podstawie własnych ustaleń zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Przy 25 latku policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 9 gramów amfetaminy. Mężczyźni w wieku 34 i 32 lat usłyszeli zarzut handlu narkotykami.

Zgodnie z obowiązującym prawem za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast czerpanie korzyści majątkowych i udzielanie ich innym osobom zagrożone jest karą aż do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: