Menu
RSS
Wypadek motocyklisty w Strzelcach

Wypadek motocyklisty w Strzelcach

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Wypadek motocyklisty w Strzelcach

Choć sezon motocyklowy jeszcze oficjalnie się nie rozpoczął na drogach można już spotkać amatorów jednośladów. Niestety już doszło do poważnego wypadku z udziałem kierującego motocyklem marki Honda. Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowywanie prędkości do obowiązujących przepisów oraz warunków panujących na drodze.

W miejscowości Strzelce, na drodze krajowej nr 12, 23 letni kierujący motocyklem z nieznanych na tę chwilę przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Na miejsce wypadku zostało skierowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali. Policjanci pracujący na miejscu ustalają świadków zdarzenia, zbierają dowody niezbędne do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku.

Do czasu zakończenia pracy policjantów ruch na trasie Radom- Piotrków tryb. odbywa się wahadłowo.

Jeszcze raz prosimy wszystkich kierowców o ostrożną i zgodną z obowiązującymi przepisami jazdę.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # Wyrazy współczuciaMarek 2019-03-09 00:45
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych . Wielką tragedią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: