Menu
RSS
Seryjni włamywacze w rękach policji

Seryjni włamywacze w rękach policji

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Seryjni włamywacze w rękach policji

Opoczyńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 lat, którzy odpowiedzą za kradzieże włamaniem do budynków gospodarczych i mieszkalnych na terenie gminy Drzewica . Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Złodziejski duet na terenie gminy Drzewica działał od końca grudnia 2018. Sprawcy okradali budynki tymczasowo niezamieszkałe bądź pomieszczenia gospodarcze. Łupem przestępców padały różnego rodzaju elektronarzędzia, od kosiarek elektrycznych i pił spalinowych, poprzez akumulatory, elementy wyposażenia ciągników rolniczych, po przewody elektryczne.W jednym z przypadków pokrzywdzony straty wycenił na ponad 4.000 tyś. złotych w dwóch kolejnych straty wyniosły odpowiednio 680 złotych oraz 250 złotych. Dodatkowo mężczyźni ukradli także 25 m przewodów elektrycznych na kwotę 560 złotych.

Pracujący nad sprawą policjanci skrupulatnie zbierali dowody w sprawie, docierali do wszelkich informacji pozwalających na ustalenie sprawców włamań. Determinacja policjantów przyniosła efekty. Kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o popełnienie tych przestępstw. Okazali się nimi 25 letni koledzy, obaj mieszkańcy powiatu opoczyńskiego. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: