Menu
RSS
Odpowiedzą za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego

Odpowiedzą za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Odpowiedzą za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego

Trzech młodych mieszkańców powiatu opoczyńskiego odpowie za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 14 lutego 2019 roku. Jak ustalili pracujący nad sprawą policjanci, trzech mężczyzn w wieku 18 i 20 lat przyjechało do miejsca zamieszkania swojego znajomego aby odebrać od niego radio samochodowe, które było własnością jednego z podejrzanych. Jednak na miejscu zamiast rozmawiać o wierzytelności z zainteresowanym zaczęli grozić i zastraszać jego rodzinę.

Grozili zarówno zamachem na życie członków rodziny dłużnika jak też odgrażali się zniszczeniem należącego do nich mienia. Tego samego dnia mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzut usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: