Menu
RSS
Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Zatrzymany z narkotykami

Dzielnicowi z opoczyńskiej komendy policji zatrzymali 19 latka przy którym znaleziono ponad 6 gramów marihuany. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie miało miejsce 15 lutego 2019 roku o godzinie 18.30, w Opocznie. Dzielnicowi z opoczyńskiej komendy kontrolowali pojazd, którym poruszało się trzech mężczyzn. W pewnym momencie policjanci zauważyli młodego człowieka, który podszedł do kontrolowanych osób jednak na widok umundurowanego patrolu nagle zawrócił . Wzbudziło to zainteresowanie policjantów. Okazało się że to 19 letni opocznianin. Szybko też okazało się, dlaczego młody człowiek tego dnia nie chciał mieć kontaktu z policją. Mundurowi znaleźli przy nim 7 woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego. Jak się okazało była to marihuana. W związku z popełnionym przestępstwem 19 latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Policjanci ustalili, że mężczyzna posiadał przy sobie ponad 6 gramów narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: