Menu
RSS
Pijany bez uprawnień kierował passatem

Pijany bez uprawnień kierował passatem

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Pijany bez uprawnień kierował passatem

Opoczyńscy policjanci zatrzymali 32 letniego, nietrzeźwego kierowcę volkswagena passata, który nie posiadał uprawnień do kierowania, a dodatkowo pojazd nie miał aktualnych badan technicznych i ubezpieczenia OC.

Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 32 letni kierowca passata, którego w dniu 23 stycznia 2018 roku o godzinie 23.15 w Opocznie na ulicy Kuligowskiej, zatrzymał patrol policji. Podczas kontroli, policjanci ustalili także, że kierowca nie ma prawa jazdy, a samochód nie posiada ubezpieczenia OC oraz ważnych badań technicznych.

Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz postępowanie karne za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. O braku ubezpieczenia został powiadomiony Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # gonic pijakówMirek 2019-01-25 23:25
Trzeba być niezwykłym merynosem by tak schlanym, bez uprawnień, OC i deka rozumu wozić sie po mieście. Pijakom powinni walić odsiadki, niekoniecznie długie ale koniecznie odsiadki. tak to zapłaci, a jeśli do tego bogaty to do następnego spotkania z policją będzie spokojnie po pijanemu jeździł. Nie za kazdym razem go złapią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pijany bez uprawnień kierował passatemPatryk 2019-01-25 13:08
Nie opoczyńscy a z łódzcy policjanci macie źle info
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: