Menu
RSS
Tymczasowy areszt za kierowanie gróźb karalnych

Tymczasowy areszt za kierowanie gróźb karalnych

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Tymczasowy areszt za kierowanie gróźb karalnych

Policjanci z opoczyńskiej policji zatrzymali 43 latka, który groził kilku mieszkańcom gminy Mniszków pozbawieniem życia. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Zatrzymanie 43 latka miało miejsce 19 stycznia 2019 roku, kiedy to opoczyńska policja została powiadomiona, że w miejscowości Błogie Rządowe w gminie Mniszków, spaceruje mężczyzna, który odgraża się zabiciem kilku osób oraz spaleniem budynków mieszkalnych. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji.

Po kilku minutach od zgłoszenia, mundurowi zatrzymali 43 latka. Mężczyzna był nietrzeźwy, badanie wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Podczas prowadzonego dochodzenia policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu, ustalili, że 43 latek na przełomie grudnia 2018 i stycznia 2019,kilku mieszkańcom gminy Mniszków groził pozbawieniem życia, nachodził ich w domu, groził nożem oraz odgrażał się spaleniem zabudowań mieszkalnych jak też budynków użyteczności publicznej. Zatrzymany 43 latek był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowi m.in. za usiłowanie zabójstwa czy groźby karalne.Policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu, przez kilka dni skrupulatnie zbierali dowody w sprawie, ustalali osoby, którym podejrzany groził. Intensywna praca przyniosła efekty.

43 latek usłyszał cztery zarzuty karne kierowania gróźb. 22 stycznia 2019 roku opoczyński sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: