Menu
RSS
Wypadek w Solcu

Wypadek w Solcu

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Wypadek w Solcu

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 42 letni kierowca alfy romeo, który dachował w Solcu. Apelujemy o rozsądek! Przypominamy, że kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu jest przestępstwem.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia 2019 roku na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Solec w gminie Paradyż. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że nietrzeźwy 43 letni kierujący samochodem osobowym alfa romeo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i doprowadził do dachowania pojazdu. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało u niego 1,70 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe z kierowcą podróżował 59 letni mężczyzna. Obaj trafili do szpitala. Droga przez kilka godzin była zablokowana, a policjanci wszystkich kierowców kierowali na wyznaczone objazdy.

Kolejny raz apelujemy o odpowiedzialne zachowanie i powstrzymanie się od kierowania pojazdami po wypiciu alkoholu.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: