Menu
RSS
Pijani kierowcy na drogach powiatu opoczyńskiego

Pijani kierowcy na drogach powiatu opoczyńskiego

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Pijani kierowcy na drogach powiatu opoczyńskiego

Po raz kolejny policja przypomina, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w myśl obowiązujących przepisów jest przestępstwem. Pamiętajmy także,że tak nieodpowiedzialne zachowanie może być tragiczne w skutkach. Kierowco- piłeś alkohol? Nie kieruj samochodem!

Policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu, zatrzymali 37 latka, który mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu kierował renault clio. Pijany kierowca w miejscowości Małe Końskie zajechał drogę kierującemu bmw, który aby uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy.

Kolejny nietrzeźwy kierowca po pościgu został zatrzymamy przez policjantów w Antoniówce. 30 letni kierujący oplem vectra, mając ponad 2 promile alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej, nie reagował na wezwania do zatrzymania. Mężczyzna uciekał przed oznakowanym radiowozem łamiąc po drodze kilka przepisów o ruchu drogowym i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

W trakcie ucieczki przed policjantami, pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Próbował jeszcze uciekać pieszo ale został zatrzymany przez interweniujących policjantów. Nieodpowiedzialne zachowanie obu kierowców zostanie ocenione przez sąd .

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: