Menu
RSS
Śmierć na drodze

Śmierć na drodze

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Śmierć na drodze

Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 14 listopada 2018 roku na drodze krajowej DK 48 w miejscowości Małoszyce w gminie Poświętne.

Na chwilę obecną nie ustalono przyczyn wypadku. Kierujący WV Crafterem, na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn uderzył w narożnik wiaduktu kolejowego. 32 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego w wyniku zdarzenia doznał bardzo poważnych urazów i trafił do szpitala.

Śmierć na drodze

Pomimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować życia kierowcy. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Okoliczności zdarzenia oraz możliwe jego przyczyny będą wyjaśniane przez policję i prokuraturę.

Niestety to już kolejna ofiara śmiertelna w ostatnim czasie na naszych drogach. Bardzo prosimy kierowców o ostrożna jazdę, dostosowywanie prędkości do warunków pogodowych.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: