Menu
RSS
Wypadek w Kozeninie

Wypadek w Kozeninie

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Wypadek w Kozeninie

Opoczyńscy policjanci, wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 października 2018 roku w miejscowości Kozenin, na drodze krajowej nr 12.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, ustalili, że 46 letnia kierująca samochodem osobowym renault megan, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu do przydrożnego rowu, a następnie pojazd uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia 14 letni pasażer samochodu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do łódzkiego szpitala. Kierująca oraz 50 letni pasażer trafili na badania do opoczyńskiego szpitala.

Kierująca w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Wypadek w Kozeninie

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: