Menu
RSS
Trzy ofiary śmiertelne wypadku pod Opocznem

Trzy ofiary śmiertelne wypadku pod Opocznem

  • KWP Łódź

Trzy ofiary śmiertelne wypadku pod Opocznem

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 20 września przed godziną 6. 00 rano na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Wójcin w pow. opoczyńskim.

Jak wynika z wstępnych ustaleń zderzyły się trzy pojazdy, w tym osobowa toyota, auto laweta i motocykl. Dwie osoby podróżujące autem osobowym (pasażerki) oraz motocyklista ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca toyoty został hospitalizowany.

Trzy ofiary śmiertelne wypadku pod Opocznem

Policjanci organizują objazdy od strony Piotrkowa Trybunalskiego z DK 74 na Sulejów, od strony Opoczna przez Paradyż na Prymusową Wolę.

 

Foto: KP PSP Opoczno

{galeria}2018/09/Wojcin{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: