Menu
RSS
Autobus wjechał pod lokomotywę

Autobus wjechał pod lokomotywę

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Autobus wjechał pod lokomotywę

Wypadek kolejowy z udziałem autobusu w miejscowości Skronina. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, w szpitalu zmarł 48 letni pasażer autobusu.

Do wypadku doszło 27 sierpnia 2018 roku, o godzinie 15.40 na niestrzeżonym przejedzie kolejowym na trasie Opoczno-Końskie na wysokości miejscowości Skronina. Na chwilę obecną z nieznanych przyczyn 57 letni kierowca autobusu kursowego relacji Opoczno-Skronina, prawdopodobnie nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i wjechał wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał kierowca autobusu.

Jedyny pasażer także został poważnie ranny. Obaj mężczyźni trafili do szpitali w województwie świętokrzyskim. Niestety 48 latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Autobus wjechał pod lokomotywę

Maszynista z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do opoczyńskiego szpitala. Ruch na trasie Opoczno-Końskie był wstrzymany, policjanci wyznaczyli objazdy. Utrudnienia trwały kilka godzin. Na miejsce ściągnięty został specjalistyczny sprzęt do wyciągnięcia wykolejonej lokomotywy oraz wraku autobusu.

Opoczyńska policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności wypadku.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # RE: Autobus wjechał pod lokomotywękk 2018-09-06 13:41
Rodzina zmarlego powinna dochodzic odszkodowania od pks-u.
To nie powinno byc tak, ze teraz wszyscy "umyja rece".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # RE: Autobus wjechał pod lokomotywęEdek 2018-08-28 15:20
Przejazd jest strzeżony znakiem STOP - proszę nie nazywać go niestrzeżonym. Polski kierowca to potrzebuje betonowych zapór i drutu kolczastego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: