Menu
RSS
Odnaleziono poszukiwaną 68-latkę

Odnaleziono poszukiwaną 68-latkę

  • KPP Opoczno

Odnaleziono poszukiwaną 68-latkę

Akcja poszukiwawcza na terenie powiatu opoczyńskiego zakończona sukcesem.

1 sierpnia 2018 roku odnaleziona została 68 letnia Halina Malej mieszkanka gminy Sławno, ktorą poszukiwano od niedzieli.

Zaginioną odnaleźli w miejscowości Julianów, w gminie Mniszków, mieszkańcy tej miejscowości. Kobieta poruszała się po kompleksie leśnym oddalonym od miejsca zamieszkania około 16 km w okolicy leśniczówki.

Po badaniu lekarskim została ona przekazana pod opiekę rodzinie w stanie fizycznym ocenianym przez lekarza jako bardzo dobry.

Wszystkim, którzy wraz z policją włączyli się w działa poszukiwawcze bardzo dziękujemy. Po raz kolejny mamy potwierdzenie,że poprzez wspólne działania razem jesteśmy w stanie zdziałać więcej.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: