Menu
RSS

Oplem do rowu

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Oplem do rowu

Czasami chwila nieuwagi, w połączeniu ze zmęczeniem i nadmierną prędkością mogą doprowadzić do poważnych zdarzeń drogowych. Dlatego tak ważne jest aby zawsze dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze i samopoczucia.

Kierująca oplem omega 21 letnia mieszkanka powiatu opoczyńskiego, 5 lipca 2018 roku o godzinie 13.40, na drodze W 726 pomiędzy miejscowościami Opoczno i Bukowiec Opoczyński, jadąc prawdopodobnie z nadmierną prędkością, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w betonowy przepust.

Kierującą, jak też 15 letniego pasażera przewieziono do szpitala na obserwację. Na szczęście obrażenia obojga poszkodowanych nie są groźne.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: