Menu
RSS
Brawurowa jazda skończyła się dachowaniem

Brawurowa jazda skończyła się dachowaniem

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Brawurowa jazda skończyła się dachowaniem

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzuza w gminie Drzewica.

O zdarzeniu policja została powiadomiona 6 lipca o godzinie 0:55. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów, wynika, że 19 letni kierowca BMW, prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie zahaczył o pobocze, uderzył w barierki przy przepuście wody co spowodowało dachowanie pojazdu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała wymagających hospitalizacji doznała 17 letnia pasażerka. Kierowca oraz 20 letni pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Doraźna pomoc medyczna została im udzielona na miejscu zdarzenia. Kierujący BMW w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.

Drogi publiczne nie są torami wyścigowymi.

Warto pamiętać, że nadmierna prędkość jest najczęstsza przyczyną wypadków drogowych. Niestety zdarza się, że podobne zdarzenia kończą się tragicznie. Warto zatem zawsze kierować się zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością za siebie jak też za innych. Podczas jazdy samochodem nawet na drogach o niskim natężeniu ruchu należy jeździć zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ograniczenia prędkości podyktowane są zawsze bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: