Menu
RSS
Śmiertelne potrącenie pieszego

Śmiertelne potrącenie pieszego

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Śmiertelne potrącenie pieszego

Tragicznie zakończył się wypadek drogowy z udziałem pieszego. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w opoczyńskim szpitalu.

Apelujemy do niechronionych uczestników ruchu o zachowanie ostrożności, szczególnie podczas przechodzenia przez jezdnię poza wyznaczonymi do tego miejscami.

Do zdarzenia doszło 3 lipca 2018 roku, o godzinie 10.20 w Opocznie na skrzyżowaniu ulic Gen. Załęskiego Bończy i Sobieskiego. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 70 letni mężczyzna przechodząc przez jezdnię w rejonie skrzyżowania, został potrącony przez 21 letnia kierującą VW polo. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, kilka godzin po zdarzeniu, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zadurzenia.

Pamiętajmy.

Każde wejście na drogę poza wyznaczonym przejęciem dla pieszych może niestety mieć tak dramatyczny finał.

Apelujemy do pieszych o zachowanie zdrowego rozsądku i szczególnej ostrożności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: