Menu
RSS
Czołowe zderzenie na K-48

Czołowe zderzenie na K-48

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Czołowe zderzenie na K-48

Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K 48 w miejscowości Anielin.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że 1 lipca 2018 roku, około godziny 14:30, na drodze K-48, pomiędzy Fryszerką a Poświętnem, 23 letnia kierująca hondą, na łuku drogi prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Daewoo Nubira, którym podróżowały dwie osoby.

Czołowe zderzenie na K-48

Kierująca honda Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym została przetransportowana do jednego z łódzkich szpitali. Reszta poszkodowanych tj. kierowca daewoo oraz jego pasażerka, jak też pasażer hondy trafili do szpitali w Tomaszowie Mazowieckim i Opocznie.

Kierowca daewoo w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: