Menu
RSS
Weszła wprost pod motorower

Weszła wprost pod motorower

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Weszła wprost pod motorower

Czasami jeden nieprzemyślany krok może być przyczyną nieszczęścia. Tak niestety stało się 25 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 na ulicy Kopernika w Opocznie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 16 letnia dziewczyna z nieznanych powodów nagle wtargnęła pod jadący ulicą motorower. Na szczęście w wyniku zdarzenia nastolatka nie doznała bardzo poważnych obrażeń. Niemniej jednak trafiła na obserwację do bełchatowskiego szpitala. 24 letni kierowca motoroweru był trzeźwy.

 

Policja apeluje do pieszych.

Zwracajcie uwagę na to, by bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Kierowca, któremu nagle ktoś wchodzi przed pojazd nie ma szans na wyhamowanie czy inną reakcję. Wiele w tej materii zależy od nas samych.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: