Menu
RSS
Potrącenie 10 letniej rowerzystki w Ogonowicach

Potrącenie 10 letniej rowerzystki w Ogonowicach

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Potrącenie 10 letniej rowerzystki w Ogonowicach

O szczęściu w nieszczęściu może mówić 10 letnia dziewczynka,która została potrącona przez ciągnik siodłowy z naczepą. Dziecko śmigłowcem LPR zostało przetransportowane do łódzkiego szpitala. Pierwszej pomocy rannej dziewczynce udzielił policjant będący po służbie.

Fatalnie zaczął się długi świąteczny weekend na opoczyńskich drogach. Do groźnego wypadku doszło 30 maja o godzinie 16.45 w Ogonowicach.

O zdarzeniu drogowym z udziałem dziecka służby ratunkowe powiadomił policjant, który będąc po służbie najechał na całe zdarzenie. Pomimo, że na miejscu był tłum gapiów, a potrącone dziecko leżało na pobliskiej trawie nikt z obecnych nie zawiadomił pogotowia ani służb. Dzięki szybkiej reakcji opoczyńskiego policjanta ,który wstępnie ustalił możliwe urazy dziewczynki, dopilnował aby ranna nie przemieszczała się, a tym samym, by nie doszło do kolejnych urazów, dziewczynka po chwili trafiła pod specjalistyczną opiekę opoczyńskich ratowników, a następnie została przetransportowana LPR do jednego z łódzkich szpitali.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci, wstępnie ustalili, że 10 latka jechała rowerem po chodniku, W jednej rączce trzymała siatkę z zakupami, a drugą kierowała rowerem. Niestety prawdopodobnie straciła równowagę i uderzyła o jadący jezdnią samochód ciężarowy. Na szczęście kierowca ciągnika siodłowego jechał w miarę wolno. Dziewczynka upadła nieopodal chodnika. 10 latka z urazem głowy, obojczyka trafiła pod opiekę łódzkich lekarzy.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+17 # RE: Potrącenie 10 letniej rowerzystki w OgonowicachToudi 2018-06-07 12:11
Jaki policjant?
Proszę o sprostowanie oraz napisanie artykułu zgodnego z prawdą.
Pomoc została niezwłocznie udzielona. Naocznym świadkiem zdarzenia był nasz druh OSP Opoczno Patryk Wdówka wraz z kolegą Bartkiem Wiktorowiczem którzy to przystąpili niezwłocznie do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz powiadomili odpowiednie służby, po chwili również podszedł policjant opoczyńskiej KPP, który to przejeżdżał poza służbą i napotkał na zator drogowy, po czym wysiadł, podszedł zobaczył co się dzieje i nakazał położyć w opozycji bezpiecznej... przypomnę dziewczynkę z URAZEM BARKU!!!
Oczywiście polecenie nie zostało wykonane.
Zaznaczę, iż mieszkańcy Ogonowic są oburzeni treścią artykułu i dążyć będę do sprostowań w tej sprawie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: