Menu
RSS
Ukradła portfel ze sklepowej lady

Ukradła portfel ze sklepowej lady

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Ukradła portfel ze sklepowej lady

Opoczyńscy policjanci zatrzymali 35 letnią kobietę, która ze sklepowej lady ukradła etui z dokumentami i pieniędzmi. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do przestępstwa doszło 12 maja 2018 roku około godziny 11.30 w jednym ze sklepów spożywczo- przemysłowych w Opocznie.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że 78 letni mieszkaniec Opoczna po skończonych zakupach zostawił na ladzie sklepowej etui z dokumentami oraz niewielką sumą pieniędzy. Stojąca za nim w kolejce kobieta, zabrała zostawioną saszetkę, zapłaciła za swoje zakupy i wyszła ze sklepu.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem 78 latek zgłosił się do opoczyńskiej komendy i powiadomił o całej sytuacji. Policjanci z Wydziału Kryminalnego, na podstawie zabezpieczonego sklepowego monitoringu szybko ustalili sprawczynię kradzieży. Okazała się nią 35 letnia mieszkanka Opoczna. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży dokumentów, dodatkowo została ukarana mandatem karnym za kradzież pieniędzy w łącznej kwocie 30 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # RoztargnienieAntoni 2018-05-19 23:58
A ta Pani pewnie była roztargniona - jak pewien sędzia - tylko że sędziego uniewinniono
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Sędzia kalosz????Tak jest???? 2018-05-28 15:10
Tamten roztargniony i sądzi ludzi, kto wie czy z roztargnienia nie wsadził kogoś niewinnego do wiezienia. A tutaj zgaduje że będzie kara
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: