Menu
RSS
Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję drogową

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję drogową

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję drogową

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 52 latek.

Mężczyzna, mając ponad 3,3 promila alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i na skrzyżowaniu ul.Św. Marka i Kwiatowej w Opocznie spowodował kolizję. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Opoczyńscy policjanci 29 marca 2018 roku, o godzinie 11.35, zatrzymali 52 letniego kierującego, który mając w organizmie ponad 3, 3 promila alkoholu kierował daewoo lanosem i na skrzyżowaniu ulic Św. Marka i Kwiatowej doprowadził do zderzenia z citroenem, kierowanym przez 34 latkę.

Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej. 52 latek stracił już prawo jazdy.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: