Menu
RSS
Ratowniczka medyczna z 3 promilami

Ratowniczka medyczna z 3 promilami

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Ratowniczka medyczna z 3 promilami

Policjanci zatrzymali 45-letnią pijaną ratowniczkę medyczną. Krótko przed interwencją zespół medyczny, w którym dyżurowała, brał udział w reanimacji nieprzytomnego mężczyzny. Niestety 74-latka nie udało się uratować. Niepokój rodziny wzbudziło dziwne zachowanie ratowniczki i wyczuwalna od niej woń alkoholu.

26 marca 2018 roku, około godziny 9.30 do Posterunku Policji w Drzewicy zgłosiła się trzyosobowa załoga medyczna karetki. Lekarz po sugestiach rodziny pacjenta, któremu udzielali pomocy, poprosił o przebadanie stanu trzeźwości całego składu zespołu karetki pogotowia.

Okazało się, że 45-letnia ratowniczka jest nietrzeźwa. Badanie wykazało u niej 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci, ustalili także, że około godziny 8.00 cały zespół pogotowia na terenie Drzewicy brał udział w reanimacji 74-letniego pacjenta. Niestety jego życia nie udało się uratować. 45-latka została zatrzymana.

Decyzją prokuratora zwłoki reanimowanego wcześniej mężczyzny zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa gromadzenie materiału dowodowego w sprawie. Po jego analizie zostaną podjęte decyzje co do ewentualnych zarzutów.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: