Menu
RSS
Opiekunka okradała swoją podopieczną

Opiekunka okradała swoją podopieczną

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Opiekunka okradała swoją podopieczną

Opoczyńscy policjanci zatrzymali 28 latkę podejrzaną o kradzież pieniędzy. Kobieta opiekowała się 91-lenią mieszkanką gminy Żarnów. Jak się okazało, pomagając starszej pani w codziennych czynnościach, „zaopiekowała się” także jej pieniędzmi. Nieuczciwa opiekunka usłyszała już zarzut kradzieży.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zostali poinformowani, że 91 letnia mieszkanka gminy Żarnów została okradziona na łączna sumę strat 1700 złotych. Mundurowi szybko ustalili podejrzaną.

Okazało się, że starsza pani była regularnie okradała przez 28 letnią opiekunkę. Nieuczciwa opiekunka, miała pomagać starszej pani w codziennych czynnościach domowych. Jak ustalili policjanci, kiedy kobieta zorientowała się, że 91 latka ma w domu schowane pieniądze, zaczęła regularnie okradać swoją podopieczną. Łącznie ukradła 1700 złotych. Podejrzana składając wyjaśnienia, przyznała się do kradzieży i zobowiązała oddać pokrzywdzonej całą sumę pieniędzy. 28 latka skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: