Menu
RSS
„spoKREWnieni służbą” w KP PSP w Opocznie

„spoKREWnieni służbą” w KP PSP w Opocznie

  • Mateusz

„spoKREWnieni służbą” w KP PSP w Opocznie

Już po raz kolejny w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie, odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa.

Obecna akcja prowadzona była z okazji Ogólnopolskiego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „spoKREWnieni służbą”, która ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym.

Łącznie oddano 7,2 litra bezcennej krwi, która została przekazana osobom potrzebującym, a do akcji przystąpiło 16 osób.

Krew oddawali zarówno strażacy - ratownicy z opoczyńskiej  Komendy i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, strażacy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu opoczyńskiego jak i osoby postronne.

W tym roku krew oddali już szefowie tut. Komendy bryg. Józef Pacan - Komendant Powiatowy PSP i podczas obecnej akcji p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP bryg. Andrzej Śpiewak, zachęcając jednocześnie innych do przyłączenia się do szczytnej akcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którym bliska jest idea pomocy drugiemu człowiekowi poprzez oddawanie krwi. Była to już druga w tym roku akcja honorowego krwiodawstwa w naszej komendzie, a już zapraszamy na kolejną.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: