Menu
RSS
Okradł fundację, w której był zatrudniony

Okradł fundację, w której był zatrudniony

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Okradł fundację, w której był zatrudniony

Opoczyńscy kryminalni, zatrzymali 62-latka, podejrzanego o kradzież elektronarzędzi, roweru oraz żywności z fundacji Centrum Integracji Społecznej ”CIS”, w której pracował. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych.

O kradzieży z włamaniem opoczyńska policja została powiadomiona 26 lutego 2018 roku. Z uzyskanych informacji wynikało, że do kradzieży różnych sprzętów elektromechanicznych oraz żywności z fundacji „Interregion CIS Zielone Światło” w Mniszkowie doszło pomiędzy 23 a 26 lutego 2018 roku.

Okradł fundację, w której był zatrudniony

Już w chwili zbierania śladów przez policyjnego technika oraz ekipę dochodzeniowo-śledczą, policjanci z Wydziału Kryminalnego równolegle analizowali zebrane informacje. Dzięki ich szybkiej reakcji, jeszcze zanim zakończono oględziny miejsca przestępstwa, kryminalni zatrzymali podejrzanego w tej sprawie mężczyznę.

Okradł fundację, w której był zatrudniony

Podczas przeszukania mieszkania 62-latka policjanci odnaleźli skradzione z terenu CIS przedmioty m.in. rower, kuchenkę gazową, kosę, piłę spalinową oraz żywność.

Mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do kradzieży z włamaniem. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Odzyskane przedmioty wrócą do ich prawowitego właściciela.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # RE: Okradł fundację, w której był zatrudnionykac 2018-03-04 22:17
na 3000 na olx za 500 by wszystko kupil kto to wyceniał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: