Menu
RSS
Raport Państwowej Straży Pożarnej (31.01.2018)

Raport Państwowej Straży Pożarnej (31.01.2018)

  • KP PSP Opoczno

Raport Państwowej Straży Pożarnej (31.01.2018)

W okresie od 22 do 28 stycznia 2018 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej na terenie działania tut. komendy interweniowały przy następujących zdarzeniach:

23.01.2018

  • W Opocznie, na ul. Piotrkowskiej, prawdopodobnie w wyniku niezachowania zasad bezpieczeństwa ruchu środków transportu, samochód osobowy VW Passat wypadł z jezdni uderzając w przydrożne drzewo. W chwili przyjazdu na miejsce dwóch zastępów PSP, pojazd znajdował się poza drogą na chodniku, poszkodowana pasażerka poza pojazdem pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Działania podjęte przez strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym, zakręceniu zaworu butli LPG, usunięciu drzewa blokującego jeden pas drogi oraz uprzątnięciu pozostałości po kolizji drogowej. Osoba poszkodowana, po przebadaniu przez ZRM, została przetransportowana do szpitala. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ przód i prawy bok samochodu osobowego VW Passat. Straty materialne wyniosły 4 tys. zł, natomiast uratowano mienie w wysokości 10 tys. zł. 

  • Jeden zastęp OSP został zadysponowany do usunięcia nadłamanego konaru drzewa nad drogą w Sławnie na ul. Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: