Menu
RSS
Ślubowanie nowych policjantów

Ślubowanie nowych policjantów

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Ślubowanie nowych policjantów

"Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą składają przyjmowani do służby funkcjonariusze.

W Komendzie Powiatowej Policji w Opocznie nowo przyjęci policjanci post. Monika Stępniak oraz post. Michał Brola, przed Komendantem Powiatowym Policji w Opocznie insp. Konradem Kobierskim, w obecności kadry kierowniczej opoczyńskiej jednostki policji złożyli ślubowanie.

Komendant Powiatowy Policji w Opocznie pogratulował nowym policjatom oraz podkreślił jak trudna i odpowiedzialna jest służba w Policji. Życzył funkcjonariuszom wytrwałości podczas szkolenia.

Młodzi adepci sztuki policyjnej najbliższe 6 miesięcy spędzą w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Tam zdobywać będą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu przepisów prawa, taktyki policyjnej czy wyszkolenia strzeleckiego. Po zakończonym szkoleniu podstawowym, w ramach adaptacji zawodowej, pełnić będzie służbę patrolową, by w praktyce zweryfikować nabytą wcześniej wiedzę.

Nowym kolegom życzymy sukcesów i szczęśliwego zakończenia kursu.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+2 # Awans komendanta?Internauta 2018-01-12 10:00
Na pagonach dwie gwiazdki a w "profesjonalnym " artykule inspektor? O czymś nie wiemy? :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: