Menu
RSS
Na podwójnym gazie, bez uprawnień jechał kradzionym BMW. Spowodował kolizję

Na podwójnym gazie, bez uprawnień jechał kradzionym BMW. Spowodował kolizję

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Na podwójnym gazie, bez uprawnień jechał kradzionym BMW. Spowodował kolizję

Opoczyńscy policjanci zatrzymali 29 letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego, podejrzanego o kradzież samochodu,kierowanie w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Skronina.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 6 stycznia 2018 roku, około godziny 18.20, pod sklep w miejscowości Skronina samochodem osobowym marki BMW podjechał 21 letni mężczyzna. Kierowca wysiadł na chwilę z pojazdu, nie wyłączając silnika. Jego nieobecność wykorzystał 29 latek, który wsiadł do bmw i odjechał. Jego podróż nie trwała długo. Mężczyzna jadąc z nadmierna prędkością stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji, po czym porzucił pojazd.

Powiadomieni o całym zajściu policjanci już po chwili od zdarzenia ustalili i zatrzymali sprawcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w chwili zdarzenia 29 latek miał ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili także, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży pojazdu, kierowania w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Przyznał się do nich i dobrowolnie poddał karze. Za spowodowanie kolizji drogowej na 29 latka został nałożony mandat karny.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+4 # A mandat dla właściciela BMW?Internauta 2018-01-09 16:07
Za pozostawienie pojazdu niezabezpieczon ego, w dodatku z włączonym silnikiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Błąd w wiekuKtoś 2018-01-08 21:35
Wtargnął wam się mały błąd. Właściciel miał 21 a złodziej 29 :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: