Menu
RSS
Zderzenie samochodu osobowego z karetką w Dzielnej.

Zderzenie samochodu osobowego z karetką w Dzielnej.

  • Mateusz

Zderzenie samochodu osobowego z karetką w Dzielnej.

W sobotę, 25 listopada na drodze krajowej nr 12 w Dzielnej doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i karetki. Ucierpiały cztery osoby.

W sobotę, ok godziny 15:30 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Dzielna doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat Punto z jadącą na sygnale karetką, która wiozła poszkodowanego w innym wypadku.

Jak wstępnie ustaliła policja, kierujący Fiatem Punto 39 letni mieszkaniec Opoczna nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo, czym doprowadził do zderzenia z karetką.

Kierowca fiata i dwoje dzieci w wieku 10 i 14 lat podróżujących autem osobowym oraz jedna osoba z karetki odwieziono do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeńśtwo.

Krajowa dwunastka zablokowana była do godziny 19:30. Ruch odbywał się wahadłowo.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: