Menu
RSS
Kolizja trzech ciężarówek na K12. Kilkugodzinne utrudnienia

Kolizja trzech ciężarówek na K12. Kilkugodzinne utrudnienia

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Kolizja trzech ciężarówek na K12. Kilkugodzinne utrudnienia

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy trzech ciągników siodłowych z naczepami, którzy brali udział w zderzeniu na drodze krajowej nr 12 na wysokości miejscowości Prymusowa Wola. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia w jego wyniku nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło 2 listopada o godzinie 12:50, 23 letni kierowca samochodu Man wraz z naczepą, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ciężarowe Renault, którym kierował 21 latek. Pojazdy te uderzyły w kolejną ciężarówkę marki Mercedes, którą kierował 34 letni obywatel Rumunii. Pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie na szczęście nikt w nim nie ucierpiał. Droga krajowa była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci jak zawsze w takich przypadkach wyznaczyli objazdy.

Przypominamy,że warunki na drodze bywają zmienne, nawierzchnia bywa śliska i warto w takich sytuacjach dostosować prędkość kierowanego pojazdu do aktualnej sytuacji drogowej. Pamiętajmy, nikt lepiej niż my sami, nie zadba o nasze bezpieczeństwo. Rozsądek na drodze wydaje się być najlepszą metodą na bezpieczne dotarcie do celu

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Reklama

Przeczytaj również: