Menu
RSS
Kolizja trzech ciężarówek na K12. Kilkugodzinne utrudnienia

Kolizja trzech ciężarówek na K12. Kilkugodzinne utrudnienia

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Kolizja trzech ciężarówek na K12. Kilkugodzinne utrudnienia

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy trzech ciągników siodłowych z naczepami, którzy brali udział w zderzeniu na drodze krajowej nr 12 na wysokości miejscowości Prymusowa Wola. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia w jego wyniku nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło 2 listopada o godzinie 12:50, 23 letni kierowca samochodu Man wraz z naczepą, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ciężarowe Renault, którym kierował 21 latek. Pojazdy te uderzyły w kolejną ciężarówkę marki Mercedes, którą kierował 34 letni obywatel Rumunii. Pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie na szczęście nikt w nim nie ucierpiał. Droga krajowa była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci jak zawsze w takich przypadkach wyznaczyli objazdy.

Przypominamy,że warunki na drodze bywają zmienne, nawierzchnia bywa śliska i warto w takich sytuacjach dostosować prędkość kierowanego pojazdu do aktualnej sytuacji drogowej. Pamiętajmy, nikt lepiej niż my sami, nie zadba o nasze bezpieczeństwo. Rozsądek na drodze wydaje się być najlepszą metodą na bezpieczne dotarcie do celu

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: