Menu
RSS
Wypadek na ul. Leśnej

Wypadek na ul. Leśnej

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Wypadek na ul. Leśnej

30 września br. o godzinie 19.00, w Opocznie na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Małachowskiego doszło do zderzenia trzech samochodów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61 letni kierowca volvo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do zderzenia z oplem astrą, kierowanym przez 24 letniego mężczyznę. Opel uderzył w jadące za nim audi, kierowane przez 27 letniego opocznianina.

W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca astry doznał złamania kręgosłupa szyjnego, a 27 letni kierowca audi ogólnych potłuczeń ciała. Obaj trafili do opoczyńskiego szpitala.

Policjanci z opoczyńskiej komendy zwracają się z prośbą do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze. W ostatnim czasie na terenie powiatu opoczyńskiego dochodzi do poważnych zdarzeń drogowych, dlatego tylko nasza uwaga, odpowiednia prędkość mogą zminimalizować często nieodwracalne skutki takich zdarzeń.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+2 # skrzyżowanie Leśna/Małachows kiegoJohn 2017-10-02 14:05
B.niebezpieczne skrzyżowanie.Sk ręcanie w lewo z Leśnej w Małachowskiego to prawdziwy horror.Rozpędza jące się samochody na Piotrków już mnie parę razy w tym miejscu wyprzedzały, mimo mojej sygnalizacji zamiaru skrętu , zbliżenia się do środka jezdni i zwolnienia prędkości przed skrętem o 90 st.Zwracałem się do drogówki o ustawienie wcześniej zakazu wyprzedzania na tym odcinku.Wyjaśni ono mi, żę są znaki poziome itp.Tylko kierowcy za nic mają podwójną linię ciągłą, teren zabudowany , istnienie tego skrzyżowania"T" .Taka polska kultura motoryzacyjna.P ruć ile się da , bo już za Biedronką, miasto się skończyło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # RE: skrzyżowanie Leśna/Małachows kiegoarur 2017-10-02 16:44
a czy znak poziomy jest inaczej respektowany niż pionowy? jeżeli poziomych nie szanują to pionowych również nie będą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # ReJohn 2017-10-03 21:13
W naszym klimacie i przy obecnej kategorii odśnieżania ul.Leśnej wymalowane linie ciągłe, zebry,strefy wyłączone itp.mogą niedługo znaczną część doby być zakryte śniegiem.
Zakaz wyprzedzania ustawiony na ul.Leśnej przed skrętem w ul.Małachowskie go /niekoniecznie podgrzewany/ bardziej studziłby temperamenty pseudorajdowców i tłumaczenia,że linii ciągłej nie widzieli...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: