Menu
RSS
Odpowiedzą za brutalne pobicie

Odpowiedzą za brutalne pobicie

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Odpowiedzą za brutalne pobicie

Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 24 latka. Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dramatyczne wydarzenia, w których bardzo poważnych obrażeń głowy doznał 24 latek, miały miejsce 30 lipca 2017 w jednej z miejscowości na terenie gminy Białaczów. Dwaj młodzi mężczyźni skatowali 24 latka i uciekli.

Policjanci powiadomieni o zajściu rozpoczęli poszukania sprawców. Mężczyźni nie cieszyli się długo wolnością. Dzięki intensywnej pracy kryminalnych z opoczyńskiej komendy już następnego dnia 19 i 27 latek zostali zatrzymani. Jak tłumaczyli brutalny atak na ofiarę był spowodowany ich przypuszczeniem, że pobity mężczyzna mógł ukraść około 80 złotych, które należało do jednego z oprawców. Sprawcy nie próbowali wyjaśniać ze znajomym sytuacji, w których doszło do utraty pieniędzy.

Feralnego dnia przyjechali z pobliskiej miejscowości, szukali 24 latka. Kiedy go zauważyli, schwytali i zaczęli kopać po całym ciele. Najwięcej ciosów wymierzali w głowę mężczyzny. Tak brutalny atak ma dramatyczne skutki. 24 latek w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala w Łodzi. Przeszedł poważną operację głowy, a obrażenia jakie odniósł bezpośrednio zagrażają jego życiu.

Obaj napastnicy usłyszeli zarzuty. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Kara jaka im grozi to nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: