Menu
RSS
Odpowiedzą za posiadanie i udzielanie narkotyku

Odpowiedzą za posiadanie i udzielanie narkotyku

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Odpowiedzą za posiadanie i udzielanie narkotyku

Opoczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 19, 28 i 29 lat, podejrzanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Decyzją Prokuratora mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.

Cała sprawa miała swój początek 24 lipca br, kiedy to policjanci z Wydziału Prewencji na ulicy Limanowskiego w Opocznie podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok umundurowanych policjantów w pobliskie zarośla wyrzucił niewielki przedmiot. Zachowanie 28 latka oczywiście zainteresowało policjantów. Okazało się, że opocznianin wyrzucił woreczek strunowy z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Dalsze ustalenia w sprawie rozpoczęli już opoczyńscy kryminalni, którzy sukcesywnie docierali do kolejnych osób zamieszanych w posiadanie i udzielanie innym osobom narkotyku. Dzięki determinacji i żmudnym, ale jak się okazuje skutecznym ustaleniom, policjanci zatrzymali do wyjaśnienia sprawy dwóch kompanów 28 latka. Okazało się bowiem, że cała trójka od prawie roku udzielała zarówno odpłatnie jak też za darmo rożnym osobom środki narkotyczne.

Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na postawienie narkotycznemu trio kilkunastu zarzutów posiadania i udzielania środków narkotycznych. Prokurator wobec mężczyzn zastosował dozór policyjny.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

-3 # PodatkiMaciej 2017-08-01 18:21
Dumny jestem jak widzę ze pieniądze z moich podatków idą na żmudne śledztwo w sprawie jednego woreczka z trawka ! Super! Kawał świetnej nikomu nie potrzebnej roboty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: