Menu
RSS
Nietypowa interwencja opoczyńskiej drogówki

Nietypowa interwencja opoczyńskiej drogówki

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Nietypowa interwencja opoczyńskiej drogówki

Niecodzienne zgłoszenie, zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał dyżurny opoczyńskiej komendy. Z przekazanych informacji wynikało, że na drodze krajowej K-12 w miejscowości Kraszków po jezdni biega koza, a towarzyszy jej pies w typie owczarka niemieckiego.

Zwierzęta co chwilę przecinały pasy drogowe i tym samym stwarzały olbrzymie zagrożenie dla podróżujących. Na miejsce skierowany został patrol opoczyńskiej drogówki. Policjanci faktycznie zastali „winowajców” całego zamieszania: kozę i jej psiego „opiekuna”.

Policjantom nie pozostało nic innego jak schwytać kozę i uniemożliwić jej dalsze wchodzenie na drogę, jej psi przyjaciel w tym czasie nie odstępował jej na krok. Ponieważ w okolicy nie ustalono właściciela zwierząt postanowiono poprosić o pomoc pogotowie dla zwierząt z Tomaszowa Mazowieckiego, którego pracownicy zaopiekowali się zgubami.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # Ciężarówki w mieścieA 2017-08-09 07:44
Może nasi kochani policjanci zwrócą kiedyś wreszcie uwagę na coraz większą ilość ciężarówek (pow 3,5 t) przejeżdżającyc h przez miasto od strony Inowłodza - mimo zakazu wjazdu dla takich pojazdów. A może by tak zakazy wjazdu z pozostałych stron miasta - chyba m.in po to powstała obwodnica Opoczna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pilnie potrzebna "opieka"Felix 2017-07-28 17:57
nad niesfornymi użytkownikami pojazdów samochodowych i wszelkiego rodzaju jednośladów. Otóż przy przejeździe kolejowym do Ogonowic jak i do Opoczna jest taki znak drogowy o nazwie STOP. W przepisach jest oznaczony symbolem B-20. Czy dotychczasowe znaczenie tego znaku już od dłuższego czasu nie obowiązuję ? Jeśli znak ten jest nadal aktualny, to jest permanentnie ignorowany przez prowadzących pojazdy, którzy jak mniemam są posiadaczami prawa jazdy, jak też są osobami piśmiennymi. Bez zatrzymania przed przejazdem przejeżdżają kierowcy zarówno rowerów, motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, traktorów, autobusów (MZK, PKS i o zgrozo Gimbusy). Obserwowany przekrój tych osób to od nastolatków po dobrze wiekowych bez względu na płeć.
Może by tak zainstalować na tym przejeździe kamery z bezprzewodową łącznością bezpośrednio z budynkiem komendy ? Tu przejeżdżają duże pieniądze do skasowania a bez używania "suszarki". W przeszłości na tym niestrzeżonym przejeździe dochodziło do bezprecedensowy ch wypadków. Panowie czas na reakcję !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: Pilnie potrzebna "opieka"rutek 2017-08-01 15:33
kiedy ostatni raz był tam wypadek, że tak piejesz? prawie nic już tam nie jeździ... moherowe myślenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: