Menu
RSS
Zatrzymany z nielegalnym towarem

Zatrzymany z nielegalnym towarem

  • KPP Opoczno / st. asp. Barbara Stępień

Zatrzymany z nielegalnym towarem

Opoczyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie nielegalny tytoń oraz alkohol.

Policjanci podczas wykonywania ustaleń do innego popełnionego przestępstwa, na ulicy Partyzantów, zauważyli że na pobliski parking, podjechał mężczyzna, wobec którego posiadali wiedzę, że może mieć związek z nielegalnym handlem wyrobami tytoniowymi. Funkcjonariusze widzieli jak 41 latek, przekazuje nieznanej kobiecie dwie torby reklamowe z zawartością. W związku ze swoimi przypuszczeniami podjęli wobec 41 latka interwencję.

Okazało się, że tym razem posiadana wiedza oraz intuicja nie zawiodła. Kryminalni podczas 41 latka ujawnili 11 toreb foliowych z nielegalnym tytoniem oraz dwie butelki alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo kierowca skutera nie posiadał przy sobie dokumentów oraz prawa jazdy za co został ukarany mandatem karnym.

Mężczyzna odpowie za wykroczenie karno-skarbowe za co grozi mu wysoka grzywna.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: