Menu
RSS
Jechał pod prąd i nie miał uprawnień

Jechał pod prąd i nie miał uprawnień

  • KPP Opoczno / st. asp. Barbara Stępień

Jechał pod prąd i nie miał uprawnień

Opoczyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 61 latka, który ulicą Biernackiego w Opocznie jechał pod prąd.

Patrolujący teren Opoczna policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, zauważyli,że ulicą Biernackiego w ich kierunku jedzie seat. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kierowca samochodu jechał pod prąd. Oczywiście został zatrzymany. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania samochodami i nie zdawał sobie sprawy,że porusza się pod prąd i tym samym stwarza olbrzymie zagrożenie w ruchu drogowym.

Na szczęście w tym przypadku nieznajomość podstawowych przepisów z prawa o ruchu drogowym nie zakończyła się tragicznie. Kierowca został ukarany mandatem karnym, a samochód został odholowany.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: