Menu
RSS
Most w Woli Załężnej nareszcie przejezdny

Most w Woli Załężnej nareszcie przejezdny

  • Gmina Opoczno

Most w Woli Załężnej nareszcie przejezdny

Mieszkańcy Woli Załężnej wreszcie doczekali się bardzo ważnego dla nich remontu mostu.

Modernizacja mostu była niezwykle istotna, szczególnie dla tych mieszkańców wsi, którzy potrzebowali dojechać do swoich łąk i pól, jak i dla osób korzystających z drogi w kierunku Bielowic i Dzielnej.

Most został oddany do użytku ponad miesiąc temu, a zadanie które wykonano w terminie obejmowało: wymianę poprzecznic drewnianych oraz podkładu dolnego i górnego (nawierzchni), wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego belek stalowych i wykonanie podbudowy z kamienia łamanego na dojazdach do mostu.

Łączna wartość remontu wyniosła 95 724,75 zł, a wykonawcą inwestycji była firma: Wojciech Popecki Usługi Budowlane z Sitowej.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+7 # Ten most - to Most.!Tadeusz 2019-02-05 20:26
Wreszcie Urząd Miasta i Gminy przypomniał sobie, że pod Opocznem jest Piękna Wioska Wola Załężna, na dodatek to moja Rodzinna Wioska - a to jest mój Most. Dzięki wielkie. Tym Mostem pędziłem krowy, owce na łąki /szuwary/, woziłem siano. Ten Most chroniłem w czasie wielkich powodzi, z tego Mostu skakałem do rzeki - ten Most to moje dzieciństwo i moja młodość. Tak więc fajnie. Słyszałem też o nowej świetlicy, szkole. Teraz mieszkam w Opocznie pod Wolą Załężna, ale Dziękuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: