Menu
RSS
Przedsiębiorco, samodzielnie pobierz nowy program Płatnik

Przedsiębiorco, samodzielnie pobierz nowy program Płatnik

  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Przedsiębiorco, samodzielnie pobierz nowy program Płatnik

25 stycznia 2019 r. przestała obowiązywać stara wersja programu Płatnik (10.01.001). Od 26 stycznia 2019 obowiązywać będzie tylko wersja 10.02.002, którą należy samodzielnie pobrać. 

Konieczność samodzielnego pobrania nowej wersji oprogramowania wynika ze znacznej ilości wprowadzonych zmian, w tym szerszego zakresu przekazywanych do ZUS danych w związku z wejściem w życie przepisów o skróceniu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej.

Samodzielne pobieranie nowego oprogramowania rozłoży w czasie ruch klientów na serwerach ZUS, co ułatwi sprawne pobieranie oprogramowania. Po pobraniu nowej wersji programu Płatnik kolejne zmiany nastąpią w ramach autoaktualizacji.

Program do pobrania na stronie www.zus.pl

Zapraszamy płatników oraz ich przedstawicieli kadrowo-księgowych lub biur rachunkowych do udziału w szkoleniach organizowanych przez poszczególne jednostki ZUS. Informację o szkoleniach znajdziemy na stronie internetowej zus.pl w zakładce Wydarzenia/Szkolenia. Po wpisaniu w zakładce odpowiedniej miejscowości rozwinie nam się lista szkoleń organizowanych w najbliższym czasie przez daną jednostkę.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: