Menu
RSS
Ceramika Paradyż otworzyła pierwszy monobrandowy salon w Rumunii

Ceramika Paradyż otworzyła pierwszy monobrandowy salon w Rumunii

  • Grupa Paradyż

Ceramika Paradyż otworzyła pierwszy monobrandowy salon w Rumunii

Od 13 grudnia mieszkańcy Bukaresztu mogą szukać inspiracji na aranżację swoich wnętrz pod nowym adresem. Otwarty salon w stolicy Rumunii wyłącznie z produktami Ceramiki Paradyż to jedna z najnowocześniejszych i największych stref ekspozycyjnych marki, która poza funkcją sprzedażową dostarczy Klientom inspiracji, a także stanie się miejscem spotkań i rozmów na tematy związane ze współczesnym designem i projektowaniem wnętrz.

Uroczyste otwarcie salonu z udziałem lokalnych mediów, projektantów, partnerów oraz przedstawicieli firmy odbyło się 13 grudnia w Bukareszcie. Obecni goście mieli okazję zapoznać się z ofertą producenta, mogli posłuchać o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz i poznać historię polskiej marki. Ten wyjątkowy salon sprzedaży, oferuje Klientom wyłącznie produkty Ceramiki Paradyż, które powstały zgodnie z aktualnymi światowymi standardami. Znajdują się tam kolekcje płytek ściennych i podłogowych, gresy, klinkiery oraz płyty tarasowe. Nowa inwestycja to potwierdzenie dynamicznego i konsekwentnego rozwoju spółki na rynkach eksportowych.

Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby eksponować najważniejsze produkty dostarczając jednocześnie inspiracji i nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. W salonie znajdują się cztery wydzielone strefy. Pierwsza, ekspozycyjna to 10 boksów zaaranżowanych na realne pomieszczenia domowe, obok których znalazły się ekspozytory książkowe, prezentujące zróżnicowaną ofertę producenta. Stanowią one także wygodną i atrakcyjną formę poszukiwania odpowiednich i dopasowanych do siebie rozwiązań. Druga z nich to strefa projektanta, przeznaczona do konsultacji z architektami i projektantami w zakresie kreatywnego i praktycznego wykończenia przestrzeni. Ta strefa powstała z myślą o Klientach, którzy w jednym miejscu szukają produktów oraz opinii eksperta – profesjonalisty wystroju wnętrz. W salonie w Bukareszcie pojawiła się również zupełna nowość – strefa Dom Paradyż. W tej specjalnej przestrzeni znalazły się aranżacje odzwierciedlające prawdziwe domowe wnętrza, takie jak: salon, łazienkę, kuchnię czy taras. Tak zaaranżowane przestrzenie, w towarzystwie stylowych mebli i dodatków przedstawiają propozycję wykorzystania konkretnych rozwiązań i ich finalny efekt. Ceramika Paradyż zadbała również o strefę obsługi klienta – zespół specjalistów sprzedaży, którzy służą poradą oraz informacją na temat specyfikacji produktów.

Ceramika Paradyż otworzyła pierwszy monobrandowy salon w Rumunii

Najwyższa jakość i unikatowe wzornictwo naszych produktów jest doceniane przez Klientów na całym świecie, a marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna poza granicami Polski. Rumunia jest dla nas jednym z najważniejszych rynków eksportowych na mapie Europy, dlatego też zdecydowaliśmy otworzyć salon Ceramiki Paradyż w Bukareszcie. Działanie to jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy, umocnieniem naszej pozycji na rynkach eksportowych, a także obietnicą powstania kolejnych tego typu salonów w przyszłości – podkreśla Michał Okoń, dyrektor eksportu Ceramiki Paradyż.

Salon w Bukareszcie powstał we współpracy z firmą Ceramall SRL i znajduje się przy ul. Valea Cascadelor 23. Za jego otwarcie z ramienia firmy odpowiadali: Michał Okoń – dyrektor eksportu, Stanisław Krupka – menedżer eksportu oraz Agata Dobrzyńska-Mikas i Agnieszka Gryczyńska z działu marketingu.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # RuminiaPrzemek 2019-01-10 15:13
Grupa Ceramika Końskie wypiera CP z rynku Rumuńskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: