Menu
RSS
Nowa strefa Ceramiki Paradyż na Ukrainie

Nowa strefa Ceramiki Paradyż na Ukrainie

  • Grupa Paradyż

Nowa strefa Ceramiki Paradyż na Ukrainie

Równe to kolejne miasto na mapie Ukrainy, w którym są dostępne produkty Ceramiki Paradyż w specjalnie przygotowanej strefie salonu ATITA. Odnowiony showroom to jedna z największych ekspozycji produktów marki za wschodnią granicą, w której można zobaczyć najnowsze kolekcje i ekspozycje w pełni odzwierciedlające realne pomieszczenia. 

Na ponad 250 m2 znalazły się najnowsze kolekcje z oferty marki, m.in.: Tammi, Roble, Aveiro, Tossi, Barro, Calacatta, czy Modern. Do dyspozycji Klientów zostało oddanych ponad 20 boksów zaaranżowanych na realne domowe pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mogą poznać atrakcyjne wzornictwo oraz inspiracje zgodne z najnowszymi trendami. W ofercie marki dostępne są zarówno płytki ścienne oraz podłogowe, jak i przeznaczone do aranżacji przestrzeni zewnętrznych. 

Salon w Równym to nie tylko miejsce z ekspozycją produktową, ale także miejsce inspiracji oraz spotkań z architektami i projektantami. – Kolejny salon z dużą strefą ekspozycji produktów Ceramiki Paradyż potwierdza, jak ważnym punktem eksportowym jest dla nas Ukraina. Nasze produkty są doceniane za wschodnią granicą i cieszymy się, że możemy z nimi dotrzeć do coraz większego grona odbiorców – mówi Eryk Szyl, Export Manager Ceramiki Paradyż.

Salon z produktami Ceramiki Paradyż znajduje się przy Krejdiana 9, a strefa powstała przy współpracy z firmą Mirad, która jest obecnie jednym z największych odbiorców produktów marki na Ukrainie. Za projekt odpowiedzialny był Eryk Szyl, Agata Dobrzyńska – Mikas oraz Nestor Kutkowski. Strefa Ceramiki Paradyż jest już dostępna dla Klientów.  

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: