Menu
RSS
Produkty Ceramiki Paradyż przyjazne dla zdrowia i środowiska

Produkty Ceramiki Paradyż przyjazne dla zdrowia i środowiska

  • Grupa Paradyż

Produkty Ceramiki Paradyż przyjazne dla zdrowia i środowiska

Ceramika Paradyż oferuje swoim Klientom produkty, które spełniają restrykcyjne normy ekologiczne, potwierdzone przez niezależne badania przeprowadzone przez Instytut Techniki Budowlanej. Firma otrzymała świadectwo deklaracji środowiskowej II typu, która potwierdza, że jej produkty są energooszczędne oraz przyjazne dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka.

Idea zrównoważonego budownictwa zyskuje coraz większą popularność. Ceramika Paradyż wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku, ale przede wszystkim w trosce o Klientów posiada w swoim portfolio produkty, które nie tylko są energooszczędne, ale także przyjazne dla zdrowia człowieka i środowiska. Na podstawie niezależnych badań przeprowadzonych przez Instytut Techniki Budowlanej potwierdzono, że płytki ceramiczne prasowane na sucho o małej nasiąkliwości wodnej Eb ≤ 0,5%; Grupa BIa (gresy nieszkliwione), powstające w zakładach produkcyjnych firmy, to produkty energooszczędne i ekologiczne.

– W pomieszczeniach zamkniętych spędzamy większość naszego życia, dlatego też warto zwrócić uwagę na znajdujące się w nich produkty, które mają wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dziś nie trudno zadbać o to, by inwestycje budowlane nie przyczyniały się do negatywnych oddziaływań na środowisko, a przy tym ich użytkowanie nie generowało nadmiernych kosztów. Badania potwierdzają, że produkty Ceramiki Paradyż oprócz wyjątkowego wzornictwa i jakości, spełniają także najwyższe normy ekologiczne” – mówi Lucyna Badura, dyrektor zarządzania jakością Ceramiki Paradyż.

Jest wiele badań potwierdzających racje biznesowe przemawiające za inwestowaniem zarówno
w „zielone” produkty do wyposażenia wnętrz jak i całe budynki, które obrazują przyszłość branży ukierunkowanej na zrównoważone budownictwo. Firmy zyskują przede wszystkim na mniejszym zużyciu zasobów wynikającym z odpowiedniego projektu oraz na wartości całej inwestycji, a Klienci odnotowują nieocenione korzyści z użytkowania takich budynków.

Już niebawem przy produktach marki spełniających normy środowiskowe, pojawi się specjalne oznakowanie ITB-EKO, które jest potwierdzeniem otrzymania deklaracji środowiskowej II typu.

Produkty Ceramiki Paradyż przyjazne dla zdrowia i środowiska

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: