Menu
RSS
Szkolenie dla Asystentów Medycznych w opoczyńskim ZUS

Szkolenie dla Asystentów Medycznych w opoczyńskim ZUS

  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Szkolenie dla Asystentów Medycznych w opoczyńskim ZUS

Od 23 października br. zaczynają obowiązywać przepisy wprowadzające funkcję asystenta medycznego. Lekarze będą mogli korzystać z ich pomocy przy wystawianiu elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA.

Już teraz 24 października br. o godz. 10:00 zapraszamy do Inspektoratu ZUS w Opocznie pracowników medycznych, przedstawicieli placówek medycznych, a także zainteresowanych tematem lekarzy, na szkolenie poświęcone obsłudze e-ZLA z pozycji asystenta medycznego.

W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie w imieniu lekarza, jak uzyskać bezpłatny certyfikat ZUS, który służy do podpisywania takich zwolnień. Omówimy profil PUE ZUS dla asystenta medycznego oraz w jaki sposób anulować zwolnienie.

Szkolenie odbędzie się w środę, 24 października 2018 r., o godzinie 10:00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Stanisława Moniuszki 1, pokój 105.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: 44 75523 04 wew. 100, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: