Menu
RSS
Ceramika Paradyż z nowym dyrektorem eksportu

Ceramika Paradyż z nowym dyrektorem eksportu

  • Grupa Paradyż

Z początkiem września nowym dyrektorem eksportu Ceramiki Paradyż został Michał Okoń. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży zagranicznej – zarówno na rynku wschodnim, jak i zachodnim.

Ceramika Paradyż z nowym dyrektorem eksportu
Michał Okoń - Dyrektor eksportu Ceramiki Paradyż / Fot. Ceramika Paradyż

Michał Okoń od 1999 roku związany jest z działalnością na rynkach międzynarodowych głównie w obszarze handlu i inwestycji. Od 2005 roku jego specjalizacją stał się rynek inwestycyjno-deweloperski, szczególnie w wymiarze mieszkaniowym oraz biurowym. W latach 2010-2014 pełnił funkcję prezesa zarządu World Medical Services, a następnie po połączeniu z notowanym na GPW Europejskim Funduszem Energii S.A. zasiadał w radzie nadzorczej spółki do 2016 roku. W latach 2015-2017 był prezesem zarządu spółki Skarbu Państwa w grupie Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Branża ceramiczna to dla mnie nowy, a przy tym pełen ciekawych wyzwań rozdział w karierze zawodowej. Jestem przekonany, że doświadczenie w obszarze handlu zagranicznego i nieruchomości ściśle związanych ze sferą działalności Ceramiki Paradyż pozwolą mi przyczynić się do wzmocnienia sukcesu firmy na rynkach zagranicznych, gdzie firma jest już jest obecna ze swoją ofertą oraz rozwinąć jej zasięg o kolejne kraje – mówi Michał Okoń, nowy dyrektor eksportu Ceramiki Paradyż.

Międzynarodowe doświadczenie zawodowe nowego dyrektora eksportu Ceramiki Paradyż wspiera jego zagraniczna edukacja. Michał Okoń jest absolwentem dwóch uczelni – brytyjskiej, gdzie ukończył kierunek inżynierii elektronicznej i elektrycznej oraz polskiej, gdzie ukończył kierunek zarządzania.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: