Menu
RSS
Ceramika Paradyż przedstawia Paradyż Design LAB

Ceramika Paradyż przedstawia Paradyż Design LAB

  • Grupa Paradyż

Ceramika Paradyż przedstawia Paradyż Design LAB

Z początkiem września Ceramika Paradyż uruchomiła nowoczesne, interdyscyplinarne centrum zarządzania produktem i jego ekspozycją w rynku o nazwie Paradyż Design LAB. Nowo powstała przestrzeń służy pracy twórczej nad ofertą producenta, a także stanowi miejsce kreatywnych spotkań z Klientami i Partnerami firmy.

Paradyż Design LAB, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie działów kreatywnych i zakładów produkcyjnych w Tomaszowie Mazowieckim o łącznej powierzchni 400 m2, prezentuje pełną ofertę Ceramiki Paradyż dostępną w rynku. To w tym miejscu firma pracuje już nad nowościami produktowymi i procesem wdrożeń. Przestrzeń została wyposażona w nowoczesny i profesjonalny system oświetlenia, który pozwala ocenić walory wizualne płytek w różnych jego odcieniach. W środku znajduje się także sala konferencyjna na organizację różnego rodzaju autorskich wydarzeń, spotkań, czy warsztatów oraz sala przeznaczona m.in. do badań fokusowych. Paradyż Design LAB odzwierciedla również potrzeby i aktywności różnych działów firmy. Począwszy od technologów, projektantów i menedżerów odpowiedzialnych za prace nad stworzeniem unikalnego produktu, przez dział marketingu, który musi zapewnić mu jak najlepszą promocję, aż po dział handlu, którego doświadczenie i wiedza rynkowa zapewnią skuteczną sprzedaż.

„Wraz z rozwojem firmy niezbędne jest wprowadzanie rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy, poprawią jakość interakcji między pracownikami oraz między firmą i jej partnerami. Takim rozwiązaniem jest właśnie Paradyż Design LAB, czyli miejsce pracy twórczej nad produktem, miejsce spotkań wewnętrznych, warsztatów oraz wydarzeń angażujących Klientów i Partnerów zewnętrznych. Stale patrzymy w przyszłość i wierzymy, że projektowanie to przede wszystkim rozwiązywanie problemów, często dzięki prostym, niebanalnym pomysłom. Jestem przekonany, że ta przełomowa inicjatywa pozwoli nam tworzyć unikalne produkty, jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb rynku i naszych Klientów - mówi Bartłomiej Kwasek, zastępca dyrektora ds. wdrożeń DIY Ceramiki Paradyż.

Znajdujące się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Ujezdzkiej 23 Paradyż Design LAB to obok Akademii Paradyż kolejny autorski projekt firmy wynikający z nowej strategii. W jej ramach zdecydowano się na odejście od standardowych form promocji. Mają je zastąpić aktywności, które dostarczą Klientom biznesowym autentycznych wartości, a Klientom finalnym inspiracji oraz unikalnych doświadczeń zakupowych.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: