Menu
RSS
Produkty Ceramiki Paradyż w nowym salonie sprzedaży w Kijowie

Produkty Ceramiki Paradyż w nowym salonie sprzedaży w Kijowie

  • Grupa Paradyż

Produkty Ceramiki Paradyż w nowym salonie sprzedaży w Kijowie

Po otwarciu pierwszego salonu sprzedaży w Warszawie oraz podpisaniu długoterminowego kontraktu na rynku północnoamerykańskim, Ceramika Paradyż wzmacnia swój udział za wschodnią granicą. Nowo powstały showroom w stolicy Ukrainy to jedna z największych i najnowocześniejszych stref ekspozycyjnych produktów marki.

W salonie o powierzchni 3000 m2 strefa Ceramiki Paradyż liczy 500 m2 i obejmuje 35 ekspozycji przypominających realne aranżacje domowych pomieszczeń. Wiodącymi produktami w ramach ekspozycji są płytki łazienkowe oraz płytki przeznaczone do aranżacji przestrzeni zewnętrznych tj. klinkiery i gresy. W salonie zostały wyeksponowane najnowsze kolekcje płytek Ceramiki Paradyż, które na bieżąco będą uzupełniane o nowe produkty. Obecnie w ramach ekspozycji zaprezentowano m.in. takie kolekcje jak: Tammi, Roble, Aveiro, Chevron, Esagon , Hexx Universum, Tel Awiv, Stone City, Margarita, czy Scandiano.

Ideą powstania salonu sprzedaży w Kijowie jest przede wszystkim zapewnienie Klientom wygodnej i atrakcyjnej formy poszukiwania inspiracji w zakresie urządzania wnętrz. Salon to także ważny punkt na mapie Kijowa dla architektów i projektantów. Z myślą o nich oraz o potrzebach ich Klientów, w salonie stworzono również miejsce do pracy i spotkań w postaci sali konferencyjnej.

„Najwyższa jakość i atrakcyjne wzornictwo naszych produktów doceniane są na całym świecie, a Ukraina od lat to bardzo ważny rynek eksportowy dla Ceramiki Paradyż. Nowo powstały salon w Kijowie w tym aspekcie to zatem kolejny, naturalny i niezbędny krok we wzmacnianiu obecności marki na rynku ukraińskim – mówi Eryk Szyl, Export Manager Ceramiki Paradyż.

Salon sprzedaży produktów Ceramiki Paradyż w Kijowie znajduje się przy ulicy Polyarna 12 (ул. Полярная, 12) i powstał przy współpracy z firmą Keramhall. Za cały projekt realizacji odpowiadał zespół w składzie: Eryk Szyl, Klaudia Wychowałek, Agata Dobrzyńska - Mikas oraz Rusłan Larkin. Uroczyste otwarcie salonu odbyło się 24 kwietnia br.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: